Bir restorantın bulunduğu şehrin adıyla anılması, uzun bir süreçle birlikte büyük emekler ve farklılık özellikleriyle mümkündür. O mekândaki en küçük ayrıntılar, kaliteyi esas alan konukların hafızalarında silinmez izler bırakır. Farklı tatlar ve güzel bir sunumla hizmet veren mekân, zamanla o şehrin tarihi, turistik ve kültürel ögeleriyle beraber anılmaya başlar.

   Evin Döner, sahibinin incelikli, titiz ve ustalık nitelikleriyle Erzincan’ın yurt çapında tanınan önemli bir restorantıdır. Evin Döner’i farklı kılan özelliklerin en başında bütün yemek seçeneklerinde hissedebileceğiniz titizlik, lezzet ve hazırlanışlarındaki hijyenik esaslardır.

   Evin Döner bütün nitelikleriyle, insanların yalnızca yemek yiyebileceği bir mekânı değil; kendilerini evlerinde hissedip, güleryüzlü ve deneyimli çalışanlarının hizmetiyle yemekten sonra sevdikleriniz ya da misafirlerinizin hoş sohbetiyle vakit geçirebileceği sıcak bir ortamı sunmaktadır.

  Evin Döner, evinizde hazırlanan yemeklerin titizliğini ve evinizde tatmadığınız yemeklerin çeşitliliğini sunmaktadır.

  Evin Döner’e sadece Erzincan’ın değil; Türkiye ve yurtdışından birçok ülkeden yaşayan vatandaşlarımızın ilgi görmesinin önemli nedenlerinden biri, 1979 yılından günümüze kadar deneyim ve duyarlılıklarından ödün vermeden hizmet etmesidir.